בעלת עסק, טובעת בים המשימות, המטלות והשוטף של העסק ולא יודעת מאיפה להתחיל?

פתחת עסק כי את רוצה לעסוק במה שאת אוהבת, ובפועל את מוצאת את עצמך עושה כל כך הרבה דברים שבכלל לא קשורים לעשייה המקצועית!

• עוד מעט ה 15 לחודש וצריך להגיש את החשבוניות לחישוב המע"מ
• מישהי הציעה לך לעשות שיתוף פעולה ואת רוצה לבדוק את זה
• לא כתבת עדיין הצעת מחיר ללקוח
• את צריכה לתת מענה ללקוחות ולחשב את שעות העבודה
• וגם לחזור לכמה מתעניינות
• ביקשו ממך להתראיין בעיתון וזה מעולה בשביל יחסי ציבור אז הסכמת
• מזמן כבר לא עדכנת את הבלוג שלך ואת צריכה לכתוב פוסט
• ויש את הסדנא שאת מוסרת בשבוע הבא וצריכה להתכונן.
וכל זה עוד לפני שהתייחסנו בכלל לעבודה המקצועית שלך.

איך מסתדרים עם הכל?
איך אני אדע כמה זמן צריך להקדיש לכל תחום?
ממה מתחילים ומתי צריך לעשות?

בשיטת מחליקיים,
את לא חייבת לחיות בסחרחרה המטורפת הזו!

תמשיכי לעסוק במה שאת טובה בו ואוהבת לעשות, ועדיין לנהל עסק

תוכלי לחיות את החיים בלי להיות מוטרדת מהעסק 24/7

תיהני סדר יום והתנהלות נינוחים יותר

תקבלי דרך מדויקת להתנהלות נכונה במקום להישאב כל פעם לכיוון אחר

העסק יתנהל בצורה אוטומטית בלי שכל פעם תצטרכי "לכוון" אותו מחדש

מה קורה בתהליך המשותף?

זמנים

לכל אחד מאיתנו, לא משנה מה הנתונים האישיים שלנו, יש רק 24 שעות. מה שקובע את תפוקת העבודה שלנו היא צורת החלוקה ואיזון בין כל התפקידים שלנו. אנו עובדות על העסק, אך אי אפשר להתעלם משלל התפקידים האישיים שלך, ולכן נבנה מפת זמנים ברורה לכל התפקידים.

מחלקות

גם אם בעסק שלך יש רק עובדת אחת, שזו את, הוא עדיין מתפקד כארגון גדול לכל דבר, המחולק למחלקות רבות: שיווק, גביה, כספים, ניהול, פיתוח, תפעול, שרות לקוחות, שימור לקוחות, יחסי ציבור, רכש, כח אדם ותחזוקה. בשלב הזה נבדוק אילו מחלקות קיימות בעסק שלך, ונבנה כל מחלקה בצורה יסודית, עם כללים ברורים, תרשימי זרימה, נהלי עבודה וטפסים בנויים, כך שכאשר תצטרכי לבצע את התפקיד, לא תצטרכי "לשבור את הראש" תדעי בדיוק מה עליך לעשות בו.

חלוקה מחדש

נחלק את הזמן המוקדש לעסק ע"פ המחלקות, כדי לוודא שכל מחלקה מקבלת את הזמן הנדרש לתפעול שלה, וכדי שאף משימה לא תתפספס. מפת הזמנים תתעדכן, ובנוסף תצאי עם לו"ז יומי, שבועי וחודשי להתנהלות מיטבית בעסק.

הטמעה ובקרה

זה הזמן לבדוק את הסיסטם ולראות שהוא מתפקד בשטח בזמן אמת, לתקן ולשפר תוך כדי תנועה. בשלב הזה תקבלי בכל שבוע כלי עסקי ספציפי כדי להגביר את האפקטיביות שלך ולייעל את העבודה בעסק.

אוטומציה

זה הזמן לבדוק את הסיסטם ולראות שהוא מתפקד בשטח בזמן אמת, לתקן ולשפר תוך כדי תנועה. בשלב הזה תקבלי בכל שבוע כלי עסקי ספציפי כדי להגביר את האפקטיביות שלך ולייעל את העבודה בעסק.

תהליך היישום של כל שלב מחמשת השלבים כולל שיחת טלפון משותפת, קבלת משימות כתובות ושליחה אלי, עבודה אישית שלי על הנתונים ששלחת ודיוקים מצדך.
בסוף התהליך שאורך כשלשה חודשים, את מקבלת סט קבצים הכולל את כל רבדי העסק מסודרים ובנויים לאחר עבודה משותפת.


מי אני, ולמה כדאי לך להקשיב לי?

נעים מאוד, גילי שלזינגר מטנגרם, מארגנת חיים ועסקים. מלווה בעלות עסק ועצמאיות שהעסק משתלט להן על החיים, לארגן את העסק מחדש ולקבל זמן ורוגע נפשי לעצמן ולמשפחה.
לאחר 7 שנים של עבודה עם עסקים מחיפה ועד אופקים פיתחתי כלים ושיטות יעילות לבניית תהליכים שיטתיים בעסק.
בסיעתא דשמיא העסקים שליוויתי ממשיכים ומזניקים את הביצועים שלהם קדימה. בשנה האחרונה פיתחתי תהליך ליווי מיוחד לבעלות עסק ועצמאיות שאוהבות ומקצועיות מאוד במה שהן עושות ,ונתקלות בחוסר בהירות בכל מה שקשור לניהול העסק מעבר לעבודה עצמה. בתהליך המשותף אנחנו בונות תשתית מסודרת והן מקבלות את הכלים לעשות סדר ולנהל נכון את עצמן ואת העסק.

מי אני, ולמה כדאי לך להקשיב לי?

נעים מאוד, גילי שלזינגר מטנגרם, מארגנת חיים ועסקים. מלווה בעלות עסק ועצמאיות שהעסק משתלט להן על החיים, לארגן את העסק מחדש ולקבל זמן ורוגע נפשי לעצמן ולמשפחה.
לאחר 7 שנים של עבודה עם עסקים מחיפה ועד אופקים פיתחתי כלים ושיטות יעילות לבניית תהליכים שיטתיים בעסק.
בסיעתא דשמיא העסקים שליוויתי ממשיכים ומזניקים את הביצועים שלהם קדימה.
בשנה האחרונה פיתחתי תהליך ליווי מיוחד לבעלות עסק ועצמאיות שאוהבות ומקצועיות מאוד במה שהן עושות ,ונתקלות בחוסר בהירות בכל מה שקשור לניהול העסק מעבר לעבודה עצמה. בתהליך המשותף אנחנו בונות תשתית מסודרת והן מקבלות את הכלים לעשות סדר ולנהל נכון את עצמן ואת העסק.

מה ההשקעה שלך בתכנית הליווי מחליקיים?

כמה שווים לך חיים מאוזנים, שלוות נפש ורוגע נפשי אפילו שאת בעלת עסק?
עד כמה חשוב לך לנהל עסק מתפקד ומרוויח בלי שהוא ימצוץ ממך כל גרם של אנרגיה?
כמה עולה לך היום העיכוב בגביית כספים ואיחור בתשלומים?
בטוחה שלהרבה מהפרמטרים הללו אין בכלל מחיר
בתכנית הזו, בהשקעה של 3200 שקלים, שאת יכולה לפרוס אותם על פני ארבעה תשלומים, את יכולה להשיג את כל אלו, ועוד הרבה יותר!

ועדיין, למרות הרווח הגדול שלך מהתכנית, הוספתי בונוסים כדי שתקבלי מעטפת מושלמת לעסק בנוי נכון ותהליך עבודה מסודר:

הדרכה על תיבת המייל האישית שלך עם השיטות והפטנטים איך למנוע עומס מיילים ולהפוך את העבודה עם המייל לנוחה ויעילה

בונוס בשווי 310 ₪

כלים ליצירת סדר בקבצי המחשב, כדי לקצר משמעותית את זמן העבודה ולהימנע מחיפושים מייגעים אחרי קובץ כלשהו

בונוס בשווי 52 ₪

כדי לוודא שאת מצליחה גם ללא הליווי הצמוד ולתת לך את ההזדמנות לשאול ולהתייעץ גם אחרי סיום התהליך.

בונוס בשווי 650 ₪

ואם את חוששת שלמרות כל התהליך המשותף, עדיין העסק לא יהיה בנוי ומאורגן כפי שנח לך,
יש לך אחריות ממני:
אם לא תגיעי למצב שבו יש זמן מוגדר ומבנה התנהלות נכון לכל חלק בעסק, וטוב לך עם ההתנהלות הזו, אז תקבלי חודש ליווי נוסף גם מעבר לזמן המוסכם בתנאי לשיתוף פעולה וביצוע המשימות מצדך, כדי שתגיעי לתוצאות המקסימליות!

הלקוחות שרכשו את הליווי שלי מעידים על מהפך בעסק וחתירה ליעדים ומהפך מתוך אנושיות
והתאמה מדויקת ללקוחות וצרכי העסק. אין לי ספק שאם ירצה ה', כך יהיה גם עבורך.

מ. אבינועם
מנהל בדרג ביניים
קרא עוד
מיד כשהתחלנו ראיתי שאת נכונה לעזור בכל מה שאצטרך. הקשבת, הכלת ונתת כלים שיכולים לעזור. יש יועצים שמשליטים מיד את הדעה שלהם ואצלך, גם כשייעצת השארת המון מרחב מחיה להבנה והפנמה בצורה מאוד מכבדת. איזה רוגע הכנסת עם הסדר שעשינו, מה שסדרתי נשאר מסודר, ויש לי מוטיבציה לשמור על הסדר.
רחל מנת
רחל מנת
ציורי קירות וסדנאות אומנות
קרא עוד
באופן כללי קשה לי מאוד להתארגן עם הזמן ומשמעת עצמית, תכנית, בהירות, תהליך. יש לי מיקס בראש של כל תהליכי העסק. הרגשתי כמו קערה של מיקסר שאין סיכוי שיצא מזה עוגה. לא המינון ברור לי ולא הרכיבים ומישהו אפילו הכניס לקערה ברזלים ומזלגות. חלק מהיכולת שלך זה להיות טיפ-טיפה פסיכולוגית של האדם שממול ולהתחבר ולהבין את הקושי, איך ראש אחר עובד. יש לך יכולת להבין איפה האיש שמולך תקוע ולהכין לו תכנית מדויקת שמורידה אותו לקרקע. את נותנת כבוד וזה עוד מעלה שלך.
רחל בלום
רחל בלום
פדיקור ואסתטיקה רפואית
קרא עוד
הליווי היה מאוד ממוקד. הרגשתי שאני לא מתפזרת, ולא היה זמן מבוזבז – כל הזמן נוצל. לא הייתי צריכה לחכות עד שקיבלתי את החומרים. לפי השאלון ראיתי שאני צריכה ללמוד עוד הרבה דברים וקיבלתי את הכלים לעשות את זה. קיבלתי המון תמיכה, וזה מוריד מהעול שאני צריכה לחשוב על העסק שלי לבד.
צוות ויסטה
צוות ויסטהאופטיקת יוקרה
קרא עוד
הפכת את העסק בשבילינו ובשביל העובדות למקום נעים שכיף לבוא אליו.
סדר, ארגון, תהליך מובנה לעבודה, ליווית אותנו מהשלבים הקטנים, בעצות חכמות ופרקטיות והפכת את המקום מכאוס לממלכה! אנחנו מעריכים את הייעוץ, המקצועיות, האווירה הנעימה ומעל הכל הארגון והסדר המדהימים שהצלחת להשליט מהעסק שלנו.
גילי ממש - היה שווה כל שקל!
הקודם
הבא

רגע, יש לי שאלה

התהליך הוא בנייה מחדש של תשתיות העסק. אני מדמה את זה לעוגה מעוצבת.
תדמייני לעצמך שאת רוצה לאפות עוגה בצורה מסוימת, ואת צריכה לפסל את הבצק, לחתוך וליישר עד שאת מגיעה לצורה שרצית, ופעמים רבות נשארות שאריות של בצק שמתבזבזות.

ועכשיו – אם יש לך תבנית בצורה הרצויה? אין קל מזה!
בתכנית הזו אנו בונות את התבנית לפי החלומות והצרכים שלך, כדי שתוכלי לצקת את היומיום לתוכה וליהנות מעוגה מוכנה בהרבה פחות אנרגיות, מאמץ ולא להשאיר שאריות זמן מבוזבזות שיכול להקדיש אותם לדברים הרבה יותר חשובים.
כל עוד העסק מתנהל במתכונת הזו – מעולה.

כאשר חלים שינויים תוכלי לשנות ולדייק את החומרים בעצמך. כיוון שהתהליך הוא משותף, ואת רואה איך בדיוק זה עובד, תוכלי להשתמש בידע הזה כדי לשנות ולעצב שוב את ה"תבנית" שלך.
כן, אני רוצה רוגע וסדר בעסק!

אם העסק שלך שינה לגמרי כיוון ואת מרגישה שהשיפוצים הקטנים לא נותנים את המענה – נוכל לעבור שוב תהליך מקוצר להתאמת העסק החדש שלך.

אם יש לך בלבול בעסק וצורת העבודה לא ברורה לך במאת האחוזים – קרוב לוודאי שלא תפיקי את המקסימום ממיקור חוץ. את צריכה לדעת מה את רוצה להוציא החוצה, איך את רוצה שהדברים יתנהלו, ולפקח על מי שעובדת תחתיך.


אני יכולה לספר לך על חנה, עובדת עירייה שקיבלה תקן למזכירה צמודה מכיוון שהעומס עליה היה בלתי נסבל, וכאשר הגיע המזכירה היא לא ידעה מה לתת לה לעשות! זו לא הייתה בעיה של האצלת סמכויות אלא בלגן פנימי שמנע ממנה לנצל את המשאב שקיבלה: שעות עבודה של מזכירה צמודה שנועדה לעזור לה.


חנה הגיעה אלי, וביחד בנינו את כל התפקיד מאפס, לפרטי פרטים, וכאשר היה ברור לה בדיוק איך העסק שלה אמור להתנהל באופן מיטבי, היא ידעה להחליט בקלות מה היא אמורה לעשות ומה המזכירה שלה. וכמובן, היא ידעה לעקוב ולהשגיח שהדברים נעשים כמו שצריך.

העבודה היא משותפת. את לא מקבלת מוצר מדף, אלא כזה שנבנה בהתאמה אישית לעסק הספציפי שלך. את ללא ספק מכירה את העסק שלך הכי טוב, ולכן זו עבודה משותפת של שתינו.


הכללים הם אותם כללים, לכל עסק באשר הוא. הבסיס הוא אחיד, את הפרטים הייחודיים לעסק שלך נעשה בהתאמה מדויקת בעבודה המשותפת.
ומי יודע, אולי יש לי ניסיון עם עסק כמו שלך? עבדתי עם עשרות עסקים ויתכן מאוד שאני כבר מכירה את התחום מבפנים. מוזמנת ליצור קשר ולברר.

זה הזמן ללחוץ על הכפתור ולהתחיל ליהנות מסדר בראש ובעסק!